Të tjerët nuk kan nevojë për aplikacion ose Poken për të pranuar info nga ju!
black-circle-1-number-launchpad-angola-pricing-shared-office-space-luanda-29
Shkarkoni Poken Aplikacionin
number-2-number-two-svg-png-icon-download-6
Aktivizoni Poken-in tuaj
number-3-in-circle-hi
Jeni të gatshem për ndarje të informatave!
share-people-2221377-1847932
Ndani rrjete sociale, info kontaktues, muzik dhe më shumë
KRUGPNGCRNI
Ndani me këdo! Të tjerët nuk kan nevojë për aplikacion ose Poken për të pranuar info nga ju!
Përdorim i pakufizuar
black-iphone-6-cases-png-30
I përputhshëm me telefona iOS dhe Android

Poken – lidhu me një prekje

6.0018.00

Mënyra më e lehtë për të ndarë kontaktin tuaj

Pavarësisht nëse behet fjalë për muzikë, biznes apo rrjetet tuaja sociale, poken ju ofron një mënyrë unike për të ndarë kontaktet.

✔️ Ndarje e pakufizuar
✔️ Ndarja e lidhjeve
✔️ E sigurtë!

 

Spastroje
Përshkrim

Përshkrim

Mënyra më e lehtë për të ndarë kontaktin tuaj

Pavarësisht nëse behet fjalë për muzikë, biznes apo rrjetet tuaja sociale, pokeni ju ofron një mënyrë unike për të ndarë kontaktet.

✔️ Ndarje e pakufizuar
✔️ Ndarja e lidhjeve
✔️ E sigurtë!

Informacion shtesë

Informacion shtesë

SASI

1 COPË, 2 COPË, 3 COPË, 4 COPË

Përshtypje (7)

7 shqyrtim për Poken – lidhu me një prekje

 1. Agron R.

  E mrekullueshme kur njerëzit kërkojnë kontaktin tim. Kjo ka gjithçka.

 2. Bleona S.

  Jam e dashuruar ne Poken. Ka qenë një nga mënyrat më të mira për tu lidhur.

 3. Enis L.

  Një mik më fali një Poken-in dhe shumë më pëlqen që kam një mënyrë tjetër për të ndarë biznesin tim.

 4. Blendor Osmani

  Shum mire funksionon, por duhet te shtoni me shume ngjyra..

 5. Artiiii

  Sod ni qik mpelqej nautobus e ke me nonen, smujta me ja lyp snapin, po e pash qe e kish pokenin e veq ja preka telin edhe ma qiti snapin.. Shum sen i mir 🙂

 6. Lis Shala

  Woww, ku jeni kon deri tash vlla

 7. Fjolla

  Rasisht dje ja preka ni djalit telin e mu shfaq instagrami i tij, se kuptova niher qysh po tani m’tregoj per ket produktin, menjehere edhe vetit ja kom porosit

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *